Mida me teeme?

Lapikute põhieesmärk on ühendada IT tudengeid, et üheskoos tegeleda tarkvaraprojektidega ja anda tudengile kooli kõrvalt lisakogemust. Selleks on meil tarkvara tiim, mis tegeleb organisatsiooni siseste ja väliste projektidega. Riistvara poolt on olemas Helpdesk, mis pakub tudengitele arvutiremonditeenust.

Peale selle korraldame ühiseid üritusi ja koosviibimisi ning veedame koos toredalt aega.

Mida saad sina teha?

Meiega liituda!

Kui tunned, et tahad panustada meie organisatsiooni, siis on selleks mitu valikut. Meil on neli meeskonda: tarkvara, Helpdesk, turundus ja üritused.

Tarkvara tiimiga liitudes saad praktikat, mida koolis ei pakuta. Lisaks saad kogenud vanemliikme käe all õppida kõike tarkvara hoomavat, rääkimata meeskonnatöö oskustest ja ilusast märkest CVsse.

Helpdeski meeskonnas on võimalik omal käel parandada ja komplekteerida arvuti riistvara ning teha palju muudki tehnikaga seonduvat.

Ürituste ja turundustiim tegelevad vastavalt Lapikute siseürituste korraldamise ja nende turundamisega, lisaks ka mõne suurüritusega (näiteks LAPhack).

Mentorid

Kui tahad meie organisatsiooniga liituda, siis pole midagi karta, sest algset sisseelamist abistavad mentorid. Liitudes saad omale mentori, kes räägib täpsemalt, mida iga tiim teeb, tutvustab sind teistele Lapikutele ja aitab esimeste ülesannetega.